Scroll to top

Size özel web tasarım hizmetleri

Dijital ortama geçişle birlikte artık firmaların pazarlama stratejileri yeni bir boyut kazandı ve web siteleri üzerinden pazarlama daha fazla tercih ediliyor. Bir web sitesinin özellikle SEO uyumlu olması çok önemli bir unsur olduğu için web sitelerinizi SEO uyumlu bir şekilde sizlere sunuyoruz.

web tasarım

Yeni Nesil Tasarım Anlayışı

Kullanıcı odaklı ve sektörünüz için özelleştirilmiş güncel tasarım deneyimi sunuyoruz.

Hız Optimizasyonu

İhtiyaçlarınız için en uygun araç ve kod yapısını kullanarak sizi rakipleriniz arasında en hızlısı yapıyoruz!

Güçlü Altyapı

Web sitenizi her türlü saldırı ve yoğun trafik için hazırlıklı olarak geliştiriyoruz.

Web tasarım internet sitelerinin arama motorlarında ulaşılmasına yardımcı olan ve bunun yanında kişi, kurum, ürün ya da hizmetleri tanıtan grafik ve metin çalışmalarıdır. Diğer bir deyişle web tasarım için kişi ya da kurumların dijital platformdaki reklam yüzü olduğunu söylemek mümkündür. İnternet sitelerinde özel olarak tasarlanan web tasarım çalışmaları, aynı zamanda tarayıcıların bu siteleri en uygun şekilde görüntüleyebilecekleri şekilde tasarlanır. Böylece kişi ve kurumlar web tasarım sayesinde internet sitelerini resmi bilgilendirme kanalı olarak kullanabilir.

Web Tasarım Unsurları Nelerdir?

Web tasarımlarında inşa edilen web sitelerinin kalitesini belirleyen çeşitli unsurlar yer alır. İlk olarak dikkati çeken görsel unsurlar olsa da özgünlük, içerik ve güvenlik de önemli unsurlardan bazılarıdır. Genel olarak bakıldığında bir web tasarımı;

  • Projelendirme
  • Grafik tasarımı
  • HTML ya da CSS kodlama
  • CMS entegrasyonu
  • Test işlemleri

yapılarak tamamlanır. Bu adımlar aynı zamanda web sitesinin oluşturulduğu süreçler olarak karşımıza çıkar. Bunların yanı sıra web tasarımda asıl öne çıkan unsurlar ise şu şekildedir;

  • Düzen
  • Renk
  • Grafikler
  • Fontlar
  • İçerik

Her biri kendi içerisinde önemli bir yere sahip olan web tasarımı unsurları, aynı zamanda kendi içerisinde bir bütündür. Bunlar arasında sağlanan uyum web sitesinin kalitesini ortaya koyar ve tasarlanan site bir o kadar ilgi çeker. Tabi aynı zamanda belirli aşamalar göz ardı edilmeden tasarlanan web siteleri daha kullanışlı ve işlevsel bir yapı ile kullanıma sunulur.

Web Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm çalışmalarda olduğu gibi web tasarım çalışmalarında da dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan ilki görsel tasarım olarak karşımıza çıkar. Etkili ve ilgi çekici bir görsel arayüz daha fazla ziyaretçi çekilmesine olanak sağlar. Bunun yanında doğru bir web tasarım çalışması ile hazırlanan web sitesinin müşteri ihtiyaçlarına karşılık vermesi de önem arz eder. Dinamik ve işlevsel bir web sitesi her zaman daha fazla ziyaretçi ağırlar. Diğer yandan web tasarımın SEO uyumlu ve özgün bir içeriğe sahip olması da yine web tasarımında dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır.

Fikrinizi Gerçekleştirelim

Projeniz mi var? Projenizi bizimle hayata geçirebilirsiniz!