Scroll to top

GOOGLE REKLAMLARI İLE ZİRVEDE OLUN!

Reklamlarınızın en doğru hedef kitleye ve bölgeye ulaşması için en doğru stratejiyi uygulayarak reklamlarınızı Google Ads ile yayınlıyoruz.

Google AdWords Nedir?

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google’n site sahiplerine sunduğu metin, görsel ve video bazlı bir reklam sistemidir. Bir metin, başlık, açıklama satırına, görsele ve video ile görüntülenen reklamlara kullanıcılar tıkladığında para ödersiniz. Reklamınızın görünmesini istediğiniz içeriğe göre ücretlendirme değişirken rakip içerik üreticileri kendinin daha çok görünmesini için daha yüklü miktar para ödeyebilir. Buda bu sistemin bir nevi açık arttırma sistemi olarak kabul edilmesinin sebebidir.

AdWords Reklam Türleri

  • Arama Ağı Reklamcılığı

Kullanıcıların arama motorunda arama yaptığı metinle birebir eşleşen ve aramanın ilk sayfalarında görünmesini sağlayan reklam sistemidir.

  • Mobil Reklamcılık

Yalnızca akıllı tablet ve telefonlara özel tasarlanan reklamlar mobil uygulamalar ve mobil tabanlı yazılımların içerisinde kullanılarak kullanıcılara ulaşan reklam sistemidir.

  • Video Reklamcılığı

Youtube üzerinde aranan kelimelere ya da izlenen videolara göre belirlenerek kullanıcılara sunulan reklam sistemidir.

Doğru Google Adwords Reklamları Hazırlamanın Kazancınıza Katkısı Büyüktür.

Firmanızı büyütmek, franchise vermek yada işleriniz düşükse ilk adres olarak başvuracağınız yer Google adwords olacaktır. Google Adwords hesabının doğru yönetilmemesi yada herhangi bir danışmanlık almadan başlanan hesaplarda yaşanan başarısızlık ile ön yargıya kapılmamalısınız. Doğru bir adwords hesabı kurulmasının size getireceği en büyük avantaj aranma hacminin zamanla yükselmesi ile beraber cironuza etkisi olacaktır.

Google reklam vermek istiyorum

Online reklamcılık sektörü her geçen gün daha da büyümektedir. Buda rekabetin her geçen gün artması anlamına geliyor. Google AdWords bir çok kişinin aktif olarak kullandığı bir sistemdir. Bir çok site sahibi sitelerinde AdWords reklamları görünmesi için anahtar kelimeler seçer. AdWords reklamları anahtar kelimelere ilişkilendirildiği  reklamın aktif olması için kişinin o anahtar kelimeyi araması gerekmektedir. Google adwords reklam danışmanlığı hizmeti vererek Kullanıcıların hangi anahtar kelimeleri kullanarak arama yaptığını ve genel olarak ne tür konularda araştırma yaptığını inceleyerek sitenizdeki ve reklamlarınızdaki, içerikleri ve anahtar kelimeleri belirliyoruz. En iyi geri dönüşüm ve daha fazla insana, daha düşük maliyet ile ulaşmanız için size destek oluyoruz.

Örnek vereceksek olursak, bir su tesisatçısısınız ve sitenize destek almadan reklam veriyorsunuz. Günlük 200 tl bütçe harcamanıza rağmen iş gelmiyor yada sürekli alaka düzeyi düşük aramalar alıyosunuz. Bunun çözümü negatif kelimelerdir. Negatif kelimelere alınan arama terimleri ile müşteri odaklı çalışmalar yapabilirsiniz.

  • Google adwords hesabı hazırlarken reklam metinleri sektörünüzde sizinle rekabet edenlerden farklı
    ve bir o kadarda etkili olursa arama hacmi yüksek ve verdiğiniz paranın hakkını alabilirsiniz.
  • Kalite puanı ve alaka düzeyi yüksek olan sitelerde rakibiniz ne kadar TO ‘yu yükseltirse yükseltsin siz
    bir adım önde olabilirsiniz.

Google Adwords size hiçbir zaman size 1. Sayfa ve 1.sırayı vaat etmez. Tıklama başı ücreti ve kalite puanı yüksek olan siteler aralarında dönüşümlü şekilde kalırlar. Google Partneri bir firma ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın. Bir kahvemizi içmeye ne dersiniz ?