Scroll to top

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit tasarımı her firma ya da işletme için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Çünkü kartvizitler firma ya da işletmelerin imzası niteliğindedir. Bu nedenle bir kartvizitte olmazsa olmazlar olduğunu söylemek doğru olur. Belirli bir şablon ve kritere göre tasarlanan kartvizitler, daima başarılı sonuçlar ön plana çıkarır. Bu yüzden kartvizit tasarımlarında bazı püf noktaları gözden kaçırmamak ve planlamayı iyi yapmak gerekir.

Kartvizit tasarımlarında siz müşterileri için her zaman profesyonel çözümler ön plana çıkaran firmamız, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda tasarım çalışmaları yapar. Alanında uzman ve deneyimli grafik tasarımcıları ile sizlere hizmet verir. Bunun yanında son teknoloji yazılımlar ile kartvizitlerini tasarlar ve trend tasarımlar ortaya koyar. Sizler de kartvizit tasarımı ihtiyaçlarınızda bir an önce bizimle iletişime geçebilir ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz.

Kartvizit Tasarımlarında Püf Noktalar

Sıradan bir kartvizit tasarımı istemiyorsanız, öncelikle tasarım konusunda bazı püf noktaları bilmek ve bu doğrultuda uygulamalar yapmak gerekir. Etkileyici bir kartvizit tasarımı için göz ardı edilmemesi gereken püf noktalar ise genel olarak aşağıdaki gibidir;

  • Uygun yazılımın seçilmesi
  • Kartvizit ölçülerinin en başından belirlenmesi
  • Renk bilgisinin yanında renkler arasındaki uyumun göz ardı edilmemesi
  • Kartvizit üzerindeki font seçimlerinin doğru yapılması
  • Tasarım içerisinde baştan sona bütünlüğün sağlanması

Bunların yanı sıra kartvizit tasarımlarında sade ve anlaşılır olmak önem arz eder. Çünkü hazırlanan kartvizit üzerindeki işletme ya da firma bilgilerinin rahatlıkla okunması gerekir. Tabi bunların yanı sıra kartvizit üzerinde ad, soyad, unvan, işletme ya da şirket logosu, adres ve telefon gibi önemli bilgilerin olmasında da fayda vardır.

Diğer yandan kartvizit üzerinde çok fazla yazılı bilgi ya da renk kullanımı tavsiye edilmemektedir. Bu durum karmaşaya yol açacağı gibi renk uyumsuzluğu başarısız bir tasarım ortaya koyar. Bu nedenle renkler arası uyumu da gözden kaçırmamak doğru olur.

Kartvizit Tasarımı Kalite ve Uygun Fiyat

Firmamız, grafik tasarım alanında siz müşterileri için her zaman kaliteli ve hızlı çözümler sunar. Bunun yanında deneyimli ekibi ile sizlere hizmet verir ve oldukça uygun fiyat aralıkları ile kartvizit tasarımları yapar. İşletmeniz ya da firmanız için en etkileyici tasarımlara sizler de bizimle ulaşabilirsiniz.