Scroll to top

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Etkin bir iletişim aracı olan sosyal medya, insanlar arasında köprü görevi görmektedir. Bu hizmetimiz ile kurumsal kimliğinize değer katmayı hedefliyor ve bu doğrultuda sosyal medya yönetimi hizmeti veriyoruz.

sosyal medya yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi ile Gücünüze Güç Katın!

Günümüzde yaygın olarak kullanılan sosyal medya geniş kitlelere ulaşmak için etkin araçlar arasında. Sosyal medya yönetimi ise burada devreye giriyor. İmaj yönetimi, sosyal medya hesaplarının yönetimi ve geniş kitlelere ulaşmak için yapılan planlar gibi birçok hizmet sosyal medya yönetimi adı altında verilmektedir. Yani sosyal medya alanında kurumsal olarak yapılan işlerin bütünüdür.

Sosyal Medya Yönetimi ile sizlere neler sunuyoruz?

Saytech olarak sosyal medya yönetiminde etkin çözümler sağlayarak daha
Sosyal medya hesabınızdaki içeriklerin etkileşimdeki rolü geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Rakipleri analiz ederek Sosyal Medyada değer kazanmanız için aktif çalışmalarda bulunarak kurumsal kimliğinize itibar kazandırıyoruz. Yani rekabete son derece önem veriyor ve çalışmalarımızı rakip firmaları analiz ederek yapıyoruz.

  • İçerik Yönetimi
  • Reklam Yönetimi
  • Hedef Kitlenizi Belirleme
  • Rekabet Analizi

– İçerik Yönetimi
İlerlemeniz için içeriğin değeri büyüktür. Bunun içinde içerik yönetimi göz ardı edilmemesi gereken bir unsurdur. Biz bunu sizin adınıza en iyi şekilde yapıyoruz.

– Reklam Yönetimi
Daha fazla etkileşim için reklam yönetimi önemlidir. Doğru reklamlar ve doğru bütçeyle daha çok kişiye erişebilir ve hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

– Hedef Kitlenizi Belirleyelim
Yaptığımız çalışmalarda hedef kitlenizi belirliyor ve ona göre çalışmalar yapıyoruz. Yani ulaşmak istediğimiz hedef kitleye uygun çalışmalarla kısa sürede kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

– Rekabet Analizi
Aşamalardan biriside rekabet analizi. Rakiplerinizin oluşturduğu içeriklere ve yaptığı çalışmaları bilerek işe başlayarak bir adım önde oluyoruz. Tabikide özgünlüğümüzden ödün vermeden en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.