logo

Web Tasarım Hizmetleri

SEO Hizmetleri

Google Adwords

Facebook Reklamları

İnstagram Reklamları

İletişim Bilgileri

0-545-533-3403

Cumhuriyet Mah. Şehit Hüseyin İpekçioğlu Cad. No:2 Pamukova / Sakarya

Yukarı

Twitter Reklamları

Twitter Reklamları ile Zirvede Olun!

Reklamlarınızın en doğru hedef kitleye ve bölgeye ulaşması için en doğru stratejiyi uygulayarak reklamlarınızı twitter ile yayınlıyoruz.

Twitter Reklamları Neden Kullanmalısınız?

Twitter reklamları, günümüzde sosyal medya kullanıcılarının en çok tercih ettiği reklam ve iletişim yolları arasındadır. 2017 verilerine göre kullanıcı sayısı 700 milyon rakamına ulaşmış durumdadır. Geçmişte kullanılan alışılagelmiş reklam anlayışına son veren internet dünyasında, twitter birçok ticari firmanın reklam çalışmalarına olanak sağlayan yöntemler geliştirmiştir. Twitter reklam uygulamalarına katılan ticari firmalar, anlık olarak milyonlarca kişinin ilgisini çekebilecek imkânlara sahip olabilmektedir. Günümüzde reklam yayın araçlarının aşırı yüksek maliyetler içeren yapısına bakıldığında, twitter ve benzeri sosyal medya uygulamaları bir hayli avantajlı konumdadır. Ayrıca klasik reklam araçları ile sosyal medyanın ulaşabildiği muhtemel müşteri oranlamasına bakıldığında, sosyal medya araçlarının çok büyük bir avantaj sağladığı açıkça görülmektedir.

twitter reklamları

Twitter Reklam Avantajları Nelerdir?

Twitter reklamları vasıtasıyla firmalar, daha önce erişmeyi hayal bile etmediği milyonlarca insana işlerini tanıtma ve ticari faaliyetleri hakkında bilgiler verme imkânına kavuşmaktadır. Twitter aracılığı ile farklı kültürlerden çok farklı çevrelere erişim sağlayarak,

  • Ürünleriniz hakkında konuşan ve sosyal çevrelerine tanıtan muhtemel müşteri potansiyeli,
  • Milyonlarca kullanıcı tarafından hesaplarınızın paylaşılması
  • Ticari uygulamalarınızın tanıtımı
  • Birçok farklı kişi tarafından sosyal medya hesaplarınızın takibi

Şeklinde avantajlar sağlamaktadır. Twitter yaptığı güncellemeler ile günümüzde küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için farklı bazı uygulamalara fırsat sağlamış durumdadır. Birçok farklı yöntemle reklam olanağı sağlayan Twitter

  • Sponsorlu Gündem Uygulamaları
  • Sponsorlu Hesap Uygulamaları
  • Sponsorlu Tweet Uygulamaları şeklinde reklam olanakları sağlamaktadır.

Twitter Reklam Uygulamaları

Twitter reklamları en etkin sosyal medya uygulamaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Farkı amaçlar içeren uygulamalarla hedef kitleye erişim sağlamaya imkân vermektedir. Sponsorlu gündem uygulamalarında, o günkü gündemin en başında yer alarak milyonlarca takipçiye ulaşım sağlama imkânı bulabilirsiniz. Sponsorlu hesap uygulamalarında ise kimi takip etmeli bölümünde en çok ilgi görebileceğiniz pozisyona gelebilirsiniz. Sponsorlu Tweet uygulamaları sayesinde ise kendi belirlediğiniz anahtar kelimeler sayesinde, sizi daha önce takip etmeyen birçok izleyicinin arama sonuçlarında kendi reklamınızı gösterebilirsiniz. Günümüzde artık internet üzerinden anlık olarak milyarlarca insana ulaşmak sosyal medya uygulamaları yardımıyla ulaşmak mümkün olmaktadır. İnsanların ne yiyeceğini, nerede kahve içeceğini bile internet üzerinden oluşturduğu tercihlere göre belirleyen sosyal medyada reklam çalışması yapmadan hedef kitleye ulaşmak neredeyse imkânsız hale gelmektedir.