logo

Web Tasarım Hizmetleri

SEO Hizmetleri

Google Adwords

Facebook Reklamları

İnstagram Reklamları

İletişim Bilgileri

0-545-533-3403

Cumhuriyet Mah. Şehit Hüseyin İpekçioğlu Cad. No:2 Pamukova / Sakarya

Yukarı

Sosyal Medya Yönetimi

Etkin bir iletişim aracı olan sosyal medya, insanlar arasında köprü görevi görmektedir. Bu hizmetimiz ile kurumsal kimliğinize değer katmayı hedefliyoruz.

q
q
Sosyal Medya hesaplarınızı oluşturuyoruz

Facebook, Twitter, Instagram, LınkedIn, Pinterest ve Google + başta olmak üzere sosyal medya platformlarında markanıza ait hesaplar oluşturuyoruz.

q
Optimizasyon

Sosyal medya hesaplarınızı optimize ederek aynı zamanda SEO çalışmalarına destek olmasını sağlıyoruz.

q
Size Özel İçerikler

Günlük, haftalık ve aylık paylaşım takvimi oluşturuyoruz. Güncel ve önemli olaylarla ilgili özel içerikler hazırlıyoruz.

q
Doğru strateji

Web siteniz ile sosyal medya hesaplarınızı bütünleştirerek performansı artıyoruz.

sosyal Medya İle Gücünüze Güç Katın

Günümüzde yaygın olarak kullanılan sosyal medya geniş kitlelere ulaşmak için etkin araçlar arasında. Sosyal medya yönetimi ise burada devreye giriyor. İmaj yönetimi, sosyal medya hesaplarının yönetimi ve geniş kitlelere ulaşmak için yapılan planlar gibi birçok hizmet sosyal medya yönetimi adı altında verilmektedir. Yani sosyal medya alanında kurumsal olarak yapılan işlerin bütünüdür.

q
q

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti ile Sizlere Neler Sunuyoruz ?

Saytech olarak sosyal medya yönetiminde etkin çözümler sağlayarak daha
Sosyal medya hesabınızdaki içeriklerin etkileşimdeki rolü geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz. Rakipleri analiz ederek Sosyal Medyada değer kazanmanız için aktif çalışmalarda bulunarak kurumsal kimliğinize itibar kazandırıyoruz. Yani rekabete son derece önem veriyor ve çalışmalarımızı rakip firmaları analiz ederek yapıyoruz.

İçerik Yönetimi

Reklam Yönetimi

Hedef Kitlenizi Belirleme

Rekabet Analizi

– İçerik Yönetimi

İlerlemeniz için içeriğin değeri büyüktür. Bunun içinde içerik yönetimi göz ardı edilmemesi gereken bir unsurdur. Biz bunu sizin adınıza en iyi şekilde yapıyoruz.

– Reklam Yönetimi

Daha fazla etkileşim için reklam yönetimi önemlidir. Doğru reklamlar ve doğru bütçeyle daha çok kişiye erişebilir ve hedef kitlenize ulaşmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

– Hedef Kitlenizi Belirleyelim

Yaptığımız çalışmalarda hedef kitlenizi belirliyor ve ona göre çalışmalar yapıyoruz. Yani ulaşmak istediğimiz hedef kitleye uygun çalışmalarla kısa sürede kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

– Rekabet Analizi

Aşamalardan biriside rekabet analizi. Rakiplerinizin oluşturduğu içeriklere ve yaptığı çalışmaları bilerek işe başlayarak bir adım önde oluyoruz. Tabikide özgünlüğümüzden ödün vermeden en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.